Головна info@ukbp.org.ua
/*Можно и такой схемой*/
Авторське право

Авторське право

Авторське право є одним з інститутів права інтелектуальної власності. Ним регулюються відносини, які виникають у зв'язку із створенням та використанням творів науки, літератури і мистецтва (авторське право), фонограм, виконання, постановок, передач ефірного та кабельного мовлення (суміжні права).

Як це закріплено в законодавстві України , автор — це ( і тільки!) фізична особа, яка своєю творчою працею створила твір. Юридична особа не може бути автором.

ЩО ДАЄ РЕЄСТРАЦІЯ АВТОРСЬКИХ ПРАВ ?

Хоча зареєстровані та незареєстровані твори , згідно Закону України « Про авторське право і суміжні права» охороняються однаково .

Але реєстрація авторського права на твір дає можливість отримати документ (свідоцтво), який підтверджує приналежність авторських прав тій чи іншій особі.

Свідоцтво є єдиним переконливим засобом підтвердження своїх авторських прав на твір у разі його неправомірного використання іншими особами, в судових справах, при укладанні угод на отримання винагороди за використання твору тощо.

У багатьох випадках витрати матеріальні і моральні, пов'язані з відновленням справедливості , можуть виявитися незрівнянно більшими, ніж витрати, що вимагаються для своєчасної реєстрації авторських прав.

Зовсім не дорого і всього за 2-3 місяці Ви зможете придбати авторське право і стати повноправним власником своєї інтелектуальної власності .

Попередня консультація з даних питань безкоштовна .

Дзвоніть за телефонами ( 044 ) 253-52-14 , ( 097 ) 982 46 42 , ( 063 ) 999 89 97 , ( 050) 486 21 69 .

ПОРЯДОК РЕЄСТРАЦІЇ АВТОРСЬКИХ ПРАВ

Для реєстрації авторського права та отримання свідоцтва необхідно подати до УААСП належним чином складену заявку . Подана заявка розглядається на відповідність встановленим вимогам , після цього приймається рішення про реєстрацію твору і видачу свідоцтва , або про відмову в реєстрації. Звичайний термін розгляду заявки складає 2-3 місяці.

Щоб унеможливити отримання відмови реєстрації Вашого твору ми радимо Вам скористатися послугами кваліфікованих спеціалістів нашої Компанії , які підготують і оформлять всі необхідні документи для подачі заявки .

Для подачі заявки на реєстрацію авторського права на твір вам необхідно надати такі документи:

 • Документи заявника , авторів (для фізичних осіб — копія паспорта та коду , для юридичних — свідоцтва про державну реєстрацію ) ;
 • Повне ім'я фізичної та / або повне офіційне найменування юридичної особи — набувача авторських прав , повна поштова адреса (адреса для листування), телефон;
 • Примірник твору ( форма , в якій представлено твір) ;
 • Документ , який підтверджує створення твору у порядку виконання службових обов'язків або авторський договір (за наявності) ;
 • Короткий опис твору;
 • Дата остаточного завершення роботи над твором ;
 • Відомості про автора ( ів) твору : прізвище , ім'я , по батькові ( псевдонім) , дата народження , громадянство , місце проживання, телефон , суть авторства , авторський вклад у створення твору ;
 • Довіреність на представництво інтересів заявника у відповідних установах;
 • Договір про надання послуг нашою Компанією заявнику .

Наша Компанія надає послуги з реєстрації, реалізації та захисту авторських і суміжних прав, а саме:

 • підготовки документів для державної реєстрації авторського права;
 • підготовки договорів ( в тому числі авторських , ліцензійних ) про розпорядження майновими авторськими правами , а також пов'язаних із створенням творів;
 • державної реєстрації договорів , які стосуються авторського права;
 • консультацій та правових ( експертних ) висновків.

ПОСЛУГИ ДЕРЖАВНІ ЗБОРИ ГОНОРАР КОМПАНІЇ
1. Підготовка до державної реєстрації авторського права (1 об'єкт):
— від фізичних осіб 55,25 грн. 500 грн.
— від юридичних осіб 161,51 грн.
2. Оформлення та видача свідоцтва про реєстрацію авторського права:
— від фізичних осіб 55,25 грн. 50 грн.
— від юридичних осіб 161,51 грн.
3. Державна реєстрація договорів щодо авторського права:
— від фізичних осіб 72,52 грн. 500 грн.
— від юридичних осіб 195,50 грн.
4.  Складання договорів щодо авторського права ( 1 об'єкт)
 300 грн.


Для укладення договору про надання послуг Вам не обов'язково приїжджати до нас в офіс: ми надішлемо вам документи для підписання на вашу електронну адресу, а ви також можете надіслати копії необхідних документів за допомогою електронної пошти і здійснити оплату на наш розрахунковий рахунок у будь-якому банківському відділенні або за допомогою Інтернет-банкінгу.

 

Эта запись также есть в: Russian


 

Відправити заявку
* обов'язкові поля
01
images
02
Контакты

01024, Украина г. Киев ул. Шелковичная, 18/б, офис №19

Тел.:   +380 (44) 253-52-13
Факс.: +380 (44) 253-08-17


© 2008 Юридическая компания «Бизнес & Право»
.
Top