Головна info@ukbp.org.ua
/*Можно и такой схемой*/
Купівля боргових портфелів

Купівля боргових портфелів

Юридична компанія «Бізнес & Право» пропонує покупку боргових портфелів фінансовим (банківським), страховим, лізинговим, телекомунікаційним компаніям та  організаціям, що займаються наданням послуг ЖКГ та надають консалтингові послуги.

Юридичний департамент компанії «Бізнес & Право» постійно моніторить законодавчі зміни, пов'язані з роботою фінансового ринку, взаємин фінансових компаній і боржників. Крім того, компанія також має авторські методики щодо проведення всього процесу оцінки та купівлі боргових портфелів. Оцінка кожного портфеля проводиться експертами «Бізнес & Право» індивідуально і залежить від безлічі факторів. Попередня робота з портфелем проводиться в оптимальні для Клієнта строки, що дозволяє йому прийняти оптимальне для свого бізнесу рішення.

Наш досвід роботи з оцінки боргових портфелів через колектив експертів дозволяє здійснити чітку, сумлінну і швидку оцінку портфеля по кожній галузі, а також гарантує отримання адекватної ціни портфеля. Фінансову спроможність і відповідальність компанії «Бізнес & Право» підтверджує факт співпраці з низкою найбільших українських компаній, що працюють у найважливіших галузях економіки.

Переваги для Клієнта:

поліпшення фінансової звітності за одну транзакцію;

відсутність необхідності створювати і утримувати відділ по роботі з боржниками;

перенесення ризику непогашення достовірності на покупця портфеля, тобто, на колектора;

податкові вигоди, пов'язані з сек'юритизації боргових портфелів.

Эта запись также есть в: Russian


 

Відправити заявку
* обов'язкові поля
01
images
02
Контакты

01024, Украина г. Киев ул. Шелковичная, 18/б, офис №19

Тел.:   +380 (44) 253-52-13
Факс.: +380 (44) 253-08-17


© 2008 Юридическая компания «Бизнес & Право»
.
Top