Головна info@ukbp.org.ua
/*Можно и такой схемой*/
Обслуговування боргу на етапі примусового стягнення

Обслуговування боргу на етапі примусового стягнення

Компанія «Бізнес і Право» пропонує послуги по представництву інтересів Кредиторів під час стягнення заборгованості шляхом звернення до суду (до нотаріуса) та до державної виконавчої служби України.

Процес такої роботи складається з двох етапів. Під час першого етапу юрист готує та надсилає матеріали справи до суду або нотаріуса. Звертаємо Вашу увагу, що до нотаріуса направляються матеріали, які свідчать про безперечність заборгованості по справі. Працівники Компанії «Бізнес і Право» здійснюють повний супровід розгляду справи в суді. Результатом таких дій є отримання виконавчого документа. На другому етапі Юридичний департамент звертається до відповідного відділу держвиконавчої служби, який за заявою Компанії «Бізнес і Право» як уповноваженого представника здійснює комплекс заходів, спрямованих на виконання рішення суду.
Наприклад, арешт на рахунки в установах банків та майно боржника, яке в подальшому реалізовується з метою задоволення вимог кредитора, відрахування з доходів боржника, тощо. Компанія «Бізнес і Право»  здійснює повний супровід виконавчого провадження. Наші працівники надають державним виконавцям всебічну допомогу і здійснюють поточний контроль за їх діями.

Переваги для Клієнта:

• Проведення переговорів щодо добровільного погашення боргу навіть на даному етапі;

• Досвід співробітників саме в претензійно-позовній роботі;

• Проведення процедури в максимально короткий термін (від 30 днів).

Эта запись также есть в: Russian


 

Відправити заявку
* обов'язкові поля
01
images
02
Контакты

01024, Украина г. Киев ул. Шелковичная, 18/б, офис №19

Тел.:   +380 (44) 253-52-13
Факс.: +380 (44) 253-08-17


© 2008 Юридическая компания «Бизнес & Право»
.
Top