Головна info@ukbp.org.ua
/*Можно и такой схемой*/
Стягнення боргу

Стягнення боргу

Ви не знаєте, як повернути борг? — Тоді дана інформація буде для Вас актуальна !

Історія виникнення боргу може носити різний характер: будь то борг по розписці, заборгованість за договором позики, купівлі-продажу, поставки або інвестиційним договором.

Головною проблемою є небажання боржника повернути борг.

Скориставшись нашими послугами, Ви зможете повернути не тільки суму основного боргу, але й відсотки за використання чужих грошових коштів, неустойку, пеню, інфляцію, упущену вигоду кредитора, а також витрати на юридичний супровід повернення боргу.

Юридична компанія «Бізнес і право» здійснює повернення боргу такими способами і етапами :

Досудове повернення боргу. Повернути борг без звернення до органів правосуддя можливо в процесі переговорів і претензійного попередження боржника про наслідки відмови повернути борг у добровільному порядку.

Повернення боргу в судовому порядку. Якщо не вдалося повернути борг у добровільному порядку, слід готувати документи для звернення до суду. На цій стадії наші фахівці збирають інформацію по майну боржника, щоб у судовому процесі накласти арешт, збирають всі необхідні документи, готують всі необхідні процесуальні документи (судовий позов, клопотання, заяви тощо) і безпосередньо беруть участь у судових засіданнях.

Виконавче провадження. Отримання рішення суду про стягнення боргу не є реальним стягненням боргу. Як правило, боржники, навіть після винесення судом рішення не поспішають повернути борг. У такому випадку необхідно ініціювати процедура примусового стягнення боргу силами виконавчої служби. Виконавчо виробництво ініціюється за заявою кредитора. Найчастіше, виконавча служба затягує процес примусового стягнення, а іноді, взагалі закриває провадження. Для того, щоб реально повернути борг, Вам варто звернутися до фахівців, які зможуть у рамках закону змушувати виконавців виконувати свої обов'язки у строки та в повному обсязі.

Дуже часто часто, для економії часу і додаткових грошових витрат на оформлення нотаріального договору позики між фізичними особами, контрагенти оформляють боргові зобов'язання шляхом надання розписки.

Але зіткнувшись з проблемою не повернення боргу боржником або відмови його від розписки, виникає питання : чи можливо стягнення заборгованості по розписці ?

Згідно, Цивільного кодексу України, розписка є підтвердженням укладення договору позики та фактичної передачі грошових коштів.

Тому на підставі розписки можливо зобов'язати боржника повернути кошти.

Але необхідно звернути Вашу увагу, що в певних випадках труднощі щодо стягнення такого боргу все ж є. Такі труднощі можуть виникнути в процесі судових розглядів (наприклад, в разі не грамотного складання розписки, що не визначення терміну повернення боргу, або у разі відсутності відомостей про місце проживання боржника, пропуск строку позовної давності тощо).

За допомогою наших кваліфікованих юристів Ви зможете подолати всі труднощі і повернути борг по розписці без особливих витрат часу і грошей.

Дзвоніть за телефонами ( 044 ) 253-52-14 , ( 097 ) 982 46 42 , ( 063 ) 999 89 97 , ( 050) 480 56 95 і замовляйте юридичні послуги .

Попередня юридична консультація — безкоштовна .

До судове врегулювання спору — написання скарг, заяв, договорів, інших документів - від 300 грн. за один документ.

Судове врегулювання спору див. пункт представництво в суді.

Юридичний супровід виконавчого виробництва - від 1000 грн.

Для укладання договору про надання послуг Вам не обов'язково приїжджати до нас в офіс: ми надішлемо вам документи для підписання на вашу електронну адресу , а ви також можете надіслати копії необхідних документів по електронній пошті і оплатити послуги , шляхом перерахування грошових коштів на наш розрахунковий рахунок у будь-якому банківському відділенні або за допомогою Інтернет -банкінгу.

Эта запись также есть в: Russian


 

Відправити заявку
* обов'язкові поля
01
images
02
Контакты

01024, Украина г. Киев ул. Шелковичная, 18/б, офис №19

Тел.:   +380 (44) 253-52-13
Факс.: +380 (44) 253-08-17


© 2008 Юридическая компания «Бизнес & Право»
.
Top